Únor 2016

DIY tričko s UFO

18. února 2016 v 21:20 | Vivienne |  V. Co se jinam nevešlo
dávno jsem projížděla WISH a uviděla úplně skvělý triko! Nejdřív jsem si říkala, že si ho koupím, ale když jsem doma našla obyčejné bílé tričko, řekla jsem si proč si ho nevyrobit sama?

Budeme potřebovat
- fixy na textil (já mám z IKEII)
- obyčejné bílé triko
- podložku (noviny, časopisy, ..)
- nůžky
- tužku

1. Nejdříve podložte tričko něžím tvrdým aby se něj lépe kreslilo. Pak vemte tužku a na triko si načrtněte vzor. V našem případě mimozemšťana s textem "I DON'T BELIEVE IN HUMANS".

2. Vezměte si fixy na textil a začněte vybarvovat - upozorňuju že to zabere dost času! :D Nejlepší bude, když necháte fixy zaschnout alespoň hodinu.


3. Když máte vzor hotový - je čas na nůžky! Ustříhnete si rukávy - tak aby tam nebyly švy! Pak límec u krku - také beze švů. A nakonec dole u břicha si uděláme výstříh - nejlepší bude, když si triko přeložíte napůl - viz. fotka - bude to více souměrné. A nezapomeňte konce zakulatit, ať to není tak nepřirozené.


4. A máme hotovo! Teď už stačí jen tričko vyprat - aby zmizely čáry od tužky a triko se trochu porovnalo. Nanejvýš na 40 stupňů!

NEMÁM ČAS, NEMÁM ČAS, NEMÁM ČAS ...

16. února 2016 v 7:33 | Vivienne |  V. Deník
( ... ale furt ho mám víc než Christine.)

Už dva roky se marně pokouším skloubit můj život, školu a blog dohromady ale prostě mi to furt nejde. Je to smutný, vážně to chci změnit ale je to skoro jako dostat 1 z matiky - pro mě mission impossible. Teď mám naštěstí týden prázdnin a tak se pokusím něco sesmolit aby to tu nebylo tak prázdné a nudné a náš blog by se vrátil na výslunní.

Takže ... Co nového? Jsem sama, nikdo mě nechce a asi jentak chtít nebude - možná když někoho uplatím... Na to taky ale nemám. Jediný, co od listopadu dělám je, že obrážím maturáky a naprosto si to užívám! Jsou to úplně nejlepší akce, který si vždycky užiju.

A můj Valentýn? Forever meloun.