Září 2014

1OT

26. září 2014 v 14:36 | Vivienne |  V. Deník
Takovej rychlej článeček o mojí úzasný třídě a Běhu naděje.

Aneb když mi třídní řekne o tom, že ví s jakým klukem jsem včera byla a do toho mě fotí. :D


Běželi jsme Běh naděje. No, běželi. Asi tak 5 metrů a pak jsme šli rovnou do cíle na sušenku a šťávu.


Pan učitel nás pozval na zmrzku do 3D caffé. Určitě jsem se už o této kavárně zmínila, zajděte tam, je fakt super!

(Omlouvám se že je to tak super krátký, ale nemám moc času a určitě vám to vynahradím nějakou povídkou nebo tak.)

INTR - nejlepší škola života

23. září 2014 v 12:34 | Vivienne |  V. Deník
Dva týdny a už jsme jako jedna velká rodina. Já, Anička, Romča, Lucka, Kačka (ta emařka o které jsem se zmiňovala, nakonec je strašně fajn), Monča a Štěpka. Začínáme poznávat naše zlozvyky, a co nám leze na nervy.

Začnu tím asi nejzajmavějším, Kačka byla v nemocnici. Proč? Zamilovala se do kluka, kterej je surovej. Zablokoval jí krk a ona chudák z toho zvracela a museli jsme do nemocnice. Tam jsme lítaly z oddělení na oddělení a když už jsme konečně našly to správné, musely jsme čekat na doktora. Nakonec dostala injekci a nějaký léky a už je v pohodě. S tím klukem se stále baví.

Ani by jste nevěřili, jak je intr super seznamka. Kačka si našla kluka, Aničce jsme dohodily Toma, a já jsem našla kluka podle inzerátu z okna.

↑ Aničky příprava na rande :DD ↑

↑ Můj okení inzerát ↑

Další věc, která mě ohomila, je štrůdlová limča! Říkáte si "WTF?!". Ale je fakt dobrá. Takže, když náhodou pojedete do Strakonic, určitě skočte do 3D caffé!Jak přežit intr

21. září 2014 v 14:43 | Vivienne |  V. Deník
Vzbudila jsem se v šest, místo plánovaných deseti hodin a začala hysterčit. Mám všechno? Koho budu mít za spolubydlící? Mám si vzít čaj? Budu potřebovat tu misku? Co když ty sprchy budou strašný? V žádludku mě svíral nepříjemný pocit. Lítala jsem po bytě, namalovala si jedno oko, sbalila misku, namalovala jsem si druhý oko, složila deku, upravila si linku na pravém oku, zabalila si kosmetiku, zjistila že jsem bez řasenky, vybalila kosmetiku ... No prostě jsem byla jako hurikán,
který neví k jakému městu zaútočit.

Nastal čas odjezdu. VÁŽNĚ?! UŽ?! Sedla jsem si do auta, vedle tuny mých věcí a nechala se unášet krajinou. Přijeli jsme před intr. Přejel mi mráz po zádech. Jsme tu první. Vstoupili jsme a já uviděla tlupu ženskej, které se zanedlouho stanou mými náhradními matkami. Ujmula se mě paní Melanov alias Smíšek. Provedla mě intrem a řekla co a jak. Mám největší pokoj, s největším
zrcadlem! YES! V 17:30 už jsem si vybalovala svoje věci.

Pak mě přišly navštívit moje sousedky - Alča a Vaness. Fakt skvělý holky, se super výběrem muziky! Po našem sezení jsem se rozhodla navštívit svojí sousedku Romču, kterou jsem znala už Facebooku. Romča je strašně fajn holka. První noc na intru jsem strávila sama na pokoji, protože moje spolubydlící ještě nepřijela.

Usnula jsem až v 23, protože stěny jsou tu jako z papíru. Vzbudila jsem se ve 2 ráno, a od tý doby jsem byla vzhůru. Ráno jsme posnídali s mojí novou spolužačkou koblihu a bílou kávu, když jsem se vrátila do pokoje přivítala mě usměvavá slečna jménem Annie s jejíma rodičema.

A nakonec jsem se neměla vůbec čeho bát! Moje spolubydlící je skvělá. Ukecaná jako já a vážně si s ní rozumím. Jsem za to fakt ráda, protože Romča od vedle dostala nějakou ignorantskou emo holku, která mě ani nepozdravila když jsem jí vesele řekla "Ahoj!"

Pokud váháte, jestli jít na intr, jděte! Je to skvělá škola života, seznámíte se s novýma lidma a dost rychle!

(Jo, tohle jsem psala před 3 tejdnama a všechno už je úplně jinak, ale to necháme na příště.)