Srpen 2014

Línej srpen aneb Ať žije anime!

30. srpna 2014 v 20:10 | Vivienne |  V. Deník
Čau lidi!
Tak zase po X letech jsem tu se svým životem. Téměř celý srpen jsem proležela v posteli. Přepadla mě totiž úžasná nemoc známá jako "lenost". Koukala jsem na filmy, serály, pařila lolko, užívala si svojí měkkoučkou postel. Jo a hlavně jsem si potrénovala svojí japonštinu koukáním na anime.


A když jsem nebyla zalezlá doma tak jsem byla u své kamarádky Klárky. Chillovaly jsme u řeky, chodily neustále do mekáče a fotily. A byl to úžasnej tejden a jestli tohle čteš Klári, tak díky!

Taky jsem teď měla hodně času na kreslení, a tak jsem kreslila a kreslila ... Já vím, není to nic extra, ale vzhledem k tomu, jak jsem malovala na začátku prázdnin, je to pokrok!
Další den, kdy jsem se vyhrabala z postele byl 23. srpen. Tedy moje narozky! Dostala jsem toho strašně moc, hlavně do školy. Myslím že vás to nezajímá, ale kdyby přece jenom zajímalo, tak mi to napište dolů do komentářů a já něco naškrábu.
No a teď momentálně jsem ve stresu. Proč? Zejtra jedu na intr. Nevím, jestli mám sbaleno všechno. Nevím, co na sebe první den do školy. Nevím, jaká bude moje spolubydlící. Nevím, jak bude vypadat internát. A tohle všechno nevědění mě dohání k šílenství.


Na intru byl měla mít net, takže určitě očekávajte moje první zážitky z intru a po delší době i rady jak tam přežít, co si sebou vzít a tak. Nakonec všem chci popřát všem prvákům pevné nervy, protože vím co zažíváte. Všem lidem co jsou do devítky to správné rozhodnutí ohledně střední školy. Všem co jdou na intr skvělé spolubydlící. Všem ostatním školákům pevné nervy! A jesli nezapadáte do žádně skupiny přeji hezký život! :D Určitě napište jaký byl váš prní den na intru, nebo cokoliv, co by mě uklidnilo.

btw. Mám i snapchat tak si mě přidejte a budu vám posílat tyhlety "úžasně vtipný" snapy :DDD --> pavlikova_v


Tak to je vážně hlína.

9. srpna 2014 v 23:08 | Vivienne |  V. Deník
Řeknu vám, prázdniny bez kamarádek jsou vážně nudný. Byly jsme s babičkou, mamkou a tetou v bazénu. Čvachatly jsme se, a přišli nějaký kluci. V hlavě mi se mi začnou rodit myšlenky "hlavně se neztrapnit, hlavně se neztrapnit". Kluci začali skákat do bazénu, a co zařve moje milovaná babička? "Jééžiš, to jsou vlny jak u móóře." Všichni řvali smíchy. No tak jsem si spravila náladu megasladkým zákuskem, který jsem nazvala hlína.
Samozřejmě, při deštivém počasí nesmí chybět smutná knížka, toasty a čaj.


Při krásném počasí naopak veselá knížka, sluneční brýle a moccachino.


Adios.
Vivienne <3