Duben 2014

Přijímačky

24. dubna 2014 v 18:35 | Christine |  Ch. Deník
Když se Viv pochlubila jak na tom je s přijímačkama tak to udělám i já. Měla jsem to lehčí než Viv, protože jsem nedělala přijímačky. Jsem přijatá na hotelovku v Praze ve Vršovicích, už dýl jsem měla ňák tak jasno kam chci jít, a ikdyž jsem to měla jednoduché tak mě hrozně potěšilo že jsem se tam dostala. Už se tam hrozně těším, bude to nový začátek a já doufám že to bude ještě lepší než na základce!:)
BTW. Jak jste na tom vy s přijímačkama?
XOXO

Příjmačky etc.

24. dubna 2014 v 16:35 | Vivienne |  V. Deník
22. 4. 2014
Příjmačky! Příjmačky! Příjmačky! Moje ráno začalo (nechtěně) v 4:00, sprchou. Původní plán byl v 5:05. Hodila jsem do sebe snídani, ani jsem nemrkla a už jsem seděla v Českých budějovicích na Střední škole obchodní. Čekali jsme na učitele, který bude příjmačky vést. Nejdřív přišla paní ředitelka, která mimochodem mluví jak na héliu a popřála nám hodně štěstí. A pak přišel učitel rozdal příjmačky, a psali jsme! Abych byla upřímná byly šíleně lehký! I přes to že byly z češtiny.

Za odměnu, jsem si koupila malinové bubbletea (to červené) a přivezla kamarádkám. S mamkou jsme objevily naprosto úžasnej obchod! Našla jsem tam sluneční brýle, který hledám asi už půl roku! A byly za 30 Kč, to znamená minimálně o 200 korun levnější než H&M. Mezitím jsem stihla nechat bubbletea na autě, a tak jsem si koupila další malinovo-borůvkový na další den. Pak jsme navštívili SCONTO, já neodolala a vzala si balónek.

23.4.2014
Bože! Bože! Bože můj! Dneska to bude o dost horší, dneska jdu na školu na kterou prostě musím! O jakou jde? O Střední průmyslovou školu ve Strakonicích. Obor? Obalová technika. Dorazili jsme o půl hodinu dříve, takže jsem si skočila koupit žvejky a poznat okolí školy. Pak přijela Bára, tak jsme se rozhodli že půjdeme dovnitř. Měli jsme asi rodinu čas, tak jsme chodili po škole a stresovali se. Pak nadešel čas. Test byl těžší než včera, ale stále byl docela jednoduchej. Až na kresbu, nakreslila jsem nějaký mutanty, a šla domů jako poslední. I přes krásné počasí jsem zůstala doma, abych věděla výsledky.

A je to tady, výsledky .. JSEM PŘIJATÁ NA OBALOVOU TEHNIKU DO STRAKONIC!

Lázně jsou pasťák

23. dubna 2014 v 17:18 | Christine |  Ch. Deník
Už čtvrtý týden jsem v lázních Bělohrad, kvůli tomu že jsem byla na operaci slepáku a ta operace byla v oblasti vaječníku tak by mohly být srůsty na vaječnících(ňák tak jsem to pochopila od doktorů). Když jsem zjistila že pojedu do lázní tak jsem se hrozně těšila, protože všichni tvrdili jak si tu odpočinu. Vůbec to není pravda! Celej pobyt jsem tu na nervy z těch sestřiček co tu máme, kecají nám do všeho, nejraději by nam kontrolovaly i to jestli jsem si dobře utřely zadek. V devět večer nám berou veškerou elektroniku a davají nám jí až další den ve čtyři. Jinak máme různé procedury, cvičení, školu,(jen ty co jsou na zakládce) kde je úžasnej učitel(asi jsem se do něj zamilovala, sice mu je 40 a vypadá jak trpaslík ale je nejlepší!:D) a bazén a taky úžasný pravidla, jako že musíme mít na jídla vlasy v gumičce a každný den před všema hlásit jestli jste se vykakali, běda vám jestli jste se nevykakali! A jedna holka co tu je, byla v pasťáku tvrdí že to tam bylo lepší než v lázních:D Ale už tenhle pátek odjiždím, oujéé. Ale až se vrátím z lázních tak hned ve středu 30.4 jdu na pražský Majáles, což je jeden z nejlepších dnů v roce(jsou tam nejlepší kapely a atmosféra) tak vám potom určitě napíšu jaký to bylo.
BTW. Z toho článku plyne ponaučení nenechte se vlákat do lázní!
BTW. Nejde náhodou taky někdo na Majáles?
BTW. Je tu ňáká ztrápená duše co taky trpí v lázních?:D
XOXO
A určitě zas brzo napíšu(takže tak za půl roku:DD)

VYHLÁŠENÍ GIVEAWAY!!

5. dubna 2014 v 20:14 | Vivienne
Takže, nejdřív se omlouvám za pozdní vyhlášení. Nějak nestíhám, a Chris si lenoší v lázních. :D

Přihlásilo se neuvěřitelných 60 lidí! Děkujeme mockrát!

A teď.. Kdo vyhrál?