Září 2013

Mám právo sedět, ty kanále!

18. září 2013 v 11:12 | Vivienne |  V. Co se jinam nevešlo

Viděli jste video "Mám právo sedět"? Jedná se o agresivní ženu v metru, která nadává všem okolo. A proč? Protože nedokáže slušně říct to, aby si spolusedící sundala kufr ze sedačky.

Ještě do toho zabíjí rozhovor dvou kluků uprostřed videa "Ta je vožralá, ne?" "Ne, já si mysíme že je střízlivá." Když jí nakonci videa začnou vyvádět z metra kříčí na nebohou babičku "Za to vás Panbůh potrestá". Na to babička vtipně odpoví "No, potrestá teda Vás. To je jasný."

Já osobně jsem se u videa fakt nasmála. :DD Každopádně myslím že za měsíc si na "bláznivou Julču" ani nevzpomene. -_-
A co vy? Máte právo sedět, kanálové? :3

Kralovství cukrů.

7. září 2013 v 20:52 | Vivienne

Po dlouhý době jsem zase tady s fotkama! :DD

btw. Nevíte jak se říká tomu duhovýmu? O.o
Peace&Love!

Praha <3

1. září 2013 v 17:27 | Christine |  Ch. Deník
Po dlouhé době jsem se zas byla jen tak courat po Praze a byle to skvělý bylo krásně a já měla dokonalou náladu.. Couraly jsme s mamkou po Pařížký diskutovaly jestli je to bohatsví v životě tak důležité.. nakonec jsme se dobraly k tomu že se vlastně máme skvěle i bez tich pár miliónu na kontě. Byli jsme se kouknout v Bakeshop a já jse svojí úchylkou na makronky jsem dvě z mamky vymámila a byli výborný hlavně ta malinová ale ani ta citronová nebyla špatná. :D


A taky tam měli dokonalý dorty, takže už vím jakej dort chci mít až budu mít svatbu, jestli budu mít někdy svatbu :D Ten vlevo :33 Omlouvám se za kvalitu.

Btw. Ňák si pořád nedokážu zvyknout že už je 1.září ale u mě je to už normálka že tak do půlky zaří si stejně říkám že je ještě ten krásnej srpen :DD Stejně jako že až si konečně zvyknu na to že jsem v devítce a mám jinej rozvrh tak budu na střední a rozvrh bude zas uplně jinej -_- Prostě normální začátek školního roku. :D