Srpen 2013

Snadné je žít

31. srpna 2013 v 14:36 | Christine |  Ch. Deník
Na začátku prázdnin jsem si řikala že by ani ty prázdniny nemuseli být, že už chci do školy a čím se ta škola přibližuje tak se mi do ní chce míň a míň a když jsem si s kámoškou dívala na rozvrh tak jsem zjistila že se mi tam nechce vůbec :D Ale je to můj poslední rok na základce a já si ho hodlám co nejvíc užít s tima super lidma a budu doufat že si vyberu a dostanu se na ňákou tu střední školu.. Tenhle víkend jsem konečně zase v Praze :33 Dala jsem si úžasnej oběd v trávě, poslouchám Mig 21 a jdu se s ledovou kávou projít po Praze a užívat si konec prázdnin a úžasnou atmosféru toho dokonalýho města..

BTW. Užívejte dokud to jde a všehny poslat do prdele s tím jejich "Back to school" a co že si zas budu kupovat sešity v půlce září?! :D1 ROK!!

25. srpna 2013 v 21:41 | Vivienne & Christine |  V. Deník
Náš blog slaví 1 rok!

Ty bláho. Už? :D Vzpomínám si, jak jsme vymíšlely asi 3 dny název našeho blogu. Do google překladače jsme si dávaly různá slova aby jsme měly ňáké exotické jméno a nakonec nám vzniklo "beaute lumiere" což je v překladu krásné světlo.

Za ten rok se toho hrozně moc stalo, měsíce kdy jsme byly supr dupr aktivní a měsíce kdy jsme stěží daly dohromady dva články a přemýšlely o tom jestli to má cenu, už od našich šesti let si zakládáme blogy a založily jsme jich nejmíň pět ale žádnej nám nevydržel rok! Takže pro nás to je obrovskej úspěch plus je super že nás to pořád baví :3

A do budoucnosti doufáme, že si nás někdo přečte a udělá nám strašnou radost, když nám zanechá komentář.

↑Takhle vypadají adminky, když napíšete komentář. :D↑

with YOU! :3

12. srpna 2013 v 20:03 | Vivienne & Christine |  V. Deník
Čaute děcka!
Včera jsem vám psala, že jedu do Prahy. Tak jsem tady! S Christine jsme blbly, dělaly mojito, hrály NosTale, a tak. K narozeninám jsem dostala luxusní ponožky a Pocky z Londýna (viz. foto).

↑Americký ponožky jsou Chris. Moje jsou anglický a pandovský. :3 ↑

↑ Japonský Oreo z Londýna (malino-borůvkový) a Pocky↑

No, a pak ve 4 ráno nám hráblo a začaly blbnout a fotit. Na našem instagamu (k_mrnakova, vivahuqik) najdete více fotek.


↑Je vážně inteligentí fotit ve 4 ráno svoje rty. :D ↑

Marpo & Wohnout - Zvedám

12. srpna 2013 v 17:41 | Christine & Vivienne
Naše hymna pro tenhle týden je Marpo & Wohnout - Zvedám, stačilo abych jí slyšela jednou a uplně jsem si jí zamilovala, ten text je prostě nejlepší! :33


Snídně do postele

12. srpna 2013 v 13:14 | Vivienne & Christine |  Ch. Deník
Protože ani jedna z nás nemá kluka který by jí rozmazloval a dělala jí snídani do postele, tak jsme si snídani udělaly sami a v rekordím čase jsme stihly totálně zesrat celou kuchyni a všechno nádobí co jsme našli, a protože jsme neměly tác tak jsme naše supr dupr jídlo servírovaly na knize - atlas světa :D A chutnalo nám :3 Naše menu se skládalo z - Pomerančovýho freshe, mojita, kávy, baglu, česnekovýho chleba s lučinou, uzený losos, olivy, müsli a lipo.


Hurayyy! :3

11. srpna 2013 v 17:01 | Vivienne |  V. Deník
A jede se! Kam? No předci za Chris!

Momentálně sedím v bude, a už se nemůžu dočkat. Tentokrát vůbec netuším co budeme dělat. Jediné co vím je, že půjdeme do AquaPalace, a budeme fotit.


Tenhle týden jsem koukala na různé TAGy, Make-Up tutorialy, Outfity a tak. Co kdybychom začaly natáčet nějaké videa?

Peace&Love!

Vivienne P. photography

6. srpna 2013 v 16:07 | Vivienne
Čau! :3
Pod dlouhé době vám sem opět něco napíšu. O čem tentokrát? O své nové stránce na Facebooku "Vivienne P. photgraphy".

Na této stránce naleznete moje nejlepší fotografie. Prosím, podpořte mě vaším lajkem ZDE.