Prosinec 2012

Happy new year 2013!

31. prosince 2012 v 23:59 | Vivienne |  V. Co se jinam nevešlo
Stý, a poslední článek v tomto roce. Páni, taková čest. Docela by mě zajímalo kolik bude letos popálenin. Myslím že hodně, už od 16-ti hodin slyším ze všech stran "prásk, prásk ..".

Rok 2012 byl vážně skvělej, protože jsem jsem poznala někoho, kdo mi rozumí mnohem víc než kamarádky. Byla jsem na úžasném lyžáku, na který rozhodně nezapomenu. Už jen kvůli tomu že umím alespoň trochu lyžovat a běžkovat. Během roku 2012 jsem si hodně zvedla sebevědomí o 100%. I jsem se docela změnila, nemyslíte? :D


... and the party can begin!

31. prosince 2012 v 16:39 | Vivienne |  V. Deník
Dneska ráno jsem vstala v 11 ráno. Tak jsme šli s mamkou pro ozdoby na Silvestra. Máme šavličky na jednohubky, balónky a em, nevím jak se to jmenuje (viz. gif pod perexem). Udělaly jsme moje oblíbené jednohubky s olivama. A taky nějaké paštikové a klobásové. Pak jsem vyzdobila obývák, nasadila Silvestrovkou čapku. A teď už jsenom čekám na nějaký dobrá program v TV, ... a Silvestr může začít!

Mascaras, mascaras, mascaras ...

26. prosince 2012 v 19:00 | Christine |  Ch. Deník
Nikdy jsem nebyla talentované dítě, neuměla jsem skvěle tancovat, nebavilo mě hrát na hudební nástroj, neuměla jsem zpívat...
Ale v posledních dvou letech jsem zjistila že přece jen mi něco jde a baví mě to je to kosmetika a vaření. A protože jsem docela dlouho nenapsala článek, zatímco Vivienne vás tady bombarduje informacemi z jejího života tak jsem připravila článek o čtyřech řasenkách které jsem používala (používám) já nebo mamka listopad-prosinec 2012. Všechny řasenky jsme koupily v dm.

Vrr! Haf!

26. prosince 2012 v 15:56 | Vivienne

Nevím jestli znáte aplikaci Catwang, jde o aplikaci kde se vám místo vašeho obličeje objeví obličej kočíčí, bohužel nemám Androida. A tak jsem si vymyslela vlastní parodii. Fotka je nahoře a pod perexem. Jó, teď když mám wi-finu se fakt nudím. A už nevím co na notebooku ;D
více fotek pod perexem


Merry chrismas! ^^

24. prosince 2012 v 20:15 | Vivienne
Všem přeji dobrého kapra, spousty dárků, a prostě krásné Vánoce ^^ A říďte se moudrem že Vánoce jsou hlavně o rodině, o tom že se sejdeme zdraví, zavzpomínáme na uplinulý rok, a né o dárcích.


Som pekla :D

23. prosince 2012 v 21:44 | Vivienne |  V. Deník
Tak jsem se rozhodla že potěším svojí milovanou maminku, a jejího přítele. Řekla jsem si že upeču vánočku. V životě jsem jí nepekla. Od naší milované třídní jsme dostali recept. Tak jsem ještě zavolala babičce abych se přesvědčila jak se plete a tak. Pustila jsem se do práce. Udělala jsem si kvásek, pak jsem všechno smíchala a nechala kynout 3 hodiny. Příjdu do kuchyně a tam přes půlku linky těsto. Tak máme jednu mega obrovskou vánočku, 3 bochánky s marcipánem a dvě malinkatý vánočky. Musím říct že jsou výborný. I mamka se mi poklonila! :D


Jak jsem přišla na dárky

22. prosince 2012 v 23:04 | Vivienne |  V. Deník
Přišla jsem Ježíško-mamce na dárky. Ve čtvrtek jsem mamce vysvětlovala jak hrozně musím vypadat hezky, že je to důležitý, aby se do mě konečně zamiloval. A že je hrozný že nemám make-up, že mě to štve. A pak mamka vytáhla ze skříně dárek, tak jsem si říkala "Co?". A ona mi řekla že to je ten make-up, co jsem si zkoušela v drogérii, tak se mi rozjasnily očka, a objímala jsem jí radostí. Pak vytáhla další dárek, a já jí začala vysvětovat že dneska nejsou Vánoce. Že mi zbytek dárků dá pod stromeček, a ona že je to k tomu důležitý. Tak jsem tedy souhlasila že mi ho dá teď. Vytáhla balíček, tak jsem roztrhala papír. A pod ním se skrýval čistící gel, otevřela jsem ho, a voněl jako kosmetičky, tu vůni miluju (vím že je to uchylný).

Den na to jsem přišla ze školy, sedla jsem si k počítači že si pustím nějaký vánoční písničky. Otevřu notebook a tam otevřený chrome, tak se začnu divit, protože k notebooku mi nevede kabel k internetu, ani doma nemáme wi-finu. Tak jsem si usmyslela že se asi procházela kočka po klávesnici. Teď koukám, a připojila jsem se k nějaký wi-fině, to je divný, u nás v ulici nikdo wi-finu nemá. Podívám se na její název "u_blbejch_na_dvorecku", a hned se mi v hlavě vyjasní, k Vánocům dostanu wi-finu! Nedávno mamka mluvila o zajímavých názvej wi-fin a obzvlášť se jí líbilo "U blbejch na dvorečku". Potvrdilo se mi to tím, když mamka nahlas šeptala jejímu přítelovi "U blbech na dvorečku". A tak jsem přišla na moje dárky.


Jsem Bond :3

11. prosince 2012 v 19:42 | Christine |  Ch. Deník
Už to že bydlím za Prahou a denně jezdím hodinu domů je dost depresivní a když ještě začne sněžit a sníh je uplně všude?! Tak to je na sebevraždu... Mě by stačilo kdyby byla zima tak jeden měsíc byli by bílé vánoce, potom silvestr a týden na lyžích. Proč se matlat v tom sněhů víc než měsíc?
Dneska po hodině cestování vystoupím z autobusu a samozřejmě sněží, dokonce vytáhnu i svého kulíška a to jakékoliv čepice odmítám, jestliže to neni hrozně nutné. Po patnácti minutách stojím konečně před domem, už šťastná že hned si udělám kafe a vezmu si kousek čokolády, chci odemknout branku, branka která je rezavá a ani v létě nejde dobře otevřít a co teprve když je zasněžená, tak deset minut tam lomcuju zkoušim všechny možný triky ale ta podělaná branka se nepohnou, potom co obvolám tátu i jeho přítelkyni a zjistím že ani jeden se nechystají vrátit domů dřív než před osmou večer, jdu na plán b) ten spočíval v tom že jsem hodila tašku a kabát do zahrady a naštěstí nemáme vysoký plot a drát jsem urvala na stranu, tak už jen sebrat trochu odvahy a přelízt plot a nakonec jsem si ani nic neudělala, což se docela divím :D
Takže jestli někdo hledá trošku adrenalinu tak přelezání přes plot je výborný nápad, doporučuju mám vyzkoušené ;D Jen pozor aby jste neměli moc vysoký plot nebo zákeřný drát...
A prosím říkejte mi Bond :3 poněvadž už asi dokážu všechno možná i zítra vsát do školy...


Jen pozor na tohle :DD
Zkoušeli jste někdy přelízt plot nebo něco podobného?
XOXO

Zima -.-

10. prosince 2012 v 20:36 | Vivienne |  V. Deník

Chodníky se změnily v kluziště. Přemýšlím že ráno si na sebe vezmu brusle a do školy dobruslím :D Teda, jestli půjdu do školy. Doufám že nebudu mít v zubu infekci.

Zabijácký zub

10. prosince 2012 v 15:23 | Vivienne |  V. Deník
Minulý týden mi začal růst zub. Ale až úplně nakonci pusy, asi deset centimetrů od odstatních zubů. Takže to začalo bolet. Brečela jsem celý dny, ibalgin mi nezabíral. A tak jsem byla donudena jít k zubařce. Ona mi řekla že to vůbec nic není, a předapsala mi Aulin, který doporučuji! Moc mi pomohl.